Доставка квітів Івано-Франківськ

8 березня вже підкрадається, а букету ще не має? Так і бути, ми вас врятуємо і розкажемо як обрати потрібні квіти. Поїхали?

Бутони

По-перше, краще обирати напіврозкриті живі квіти, аніж повністю розкриті бутони. Так ви збільшите термін життя свого дарунку. По-друге, звертайте увагу на еластичність пелюсток. Еластична та свіжа пелюстка легко повертається на своє місце, має гарний колір та не обсипається при першому ж дотику. 

Замовити квіти на 8 березня можна на нашому сайті.  Завдяки зручному пошуку, ви без зусиль знайдете потрібний варіант. Більш детальна інформація знаходиться за посиланням https://buketik24.com.ua/uk/dostavka-kvitiv-ivano-frankivsk/.

Зайвий декор

Зазвичай, основна мета декору – відволікання від дечого більш важливого, а саме свіжості букету. Тому будьте пильні, та не ведіться на ілюзію обману. 

Не соромтеся виражати почуття в особливі моменти, адже компанія «Роза ІФ» вам у цьому допоможе. Свіжі квіти, безкоштовна доставка по місту, фруктові кошики та м’які іграшки в один клік доступні за посиланням https://roza.if.ua/.

Кількість, значення та відтінки квіток

Щодо кількості, 9 – пристрасть, 7 – символ кохання, 5 – визнання почуття, 3 – знак поваги. Звичайно, ви пам’ятаєте, що троянда символізує любов. Окрім цієї квітки є не менш прекрасні варіанти. Ось, наприклад, нарцис виражає повагу, пролісок надію, а конвалія щирість. Аби все зібрати докупи, розглянемо декілька квіткових композицій:

  • Якщо дівчина тонка, романтична натура, підберіть букет спокійних, пастельних відтінків. Вдалою варіацією буде композиція з білих троянд або еустом.
  • Для екстравагантних осіб підійде незвичайна подача. Наприклад, у капелюшній коробці.
  • Енергійним особам підійдуть букети, де основна квітка – тюльпан.

 

Доставити та замовити свіжі квіти в Івано-Франківську досить реально завдяки професіоналам та злагодженій роботі нашого магазину. Адже це не просто місце де можна купити квіти, але й: оформити квіткові композиції, зробити ритуальну флористику та весілля під ключ. Зацікавило? Якщо так, переходьте на сайт https://buketik24.com.ua/uk/dostavka-kvitiv-ivano-frankivsk/ за більш детальною інформацією.

 Також, можна звертатися за номерами:

 +38-098-388-27-00 (Viber, WhatsApp)

 +38-095-388-27-00

 +38-063-388-27-00

 

Back to top